قرن هاست که انسان از کليد براي باز و بسته نمودن قفل درب خود استفاده مي کند. مصريان باستان اولين افرادي بودند که از قفل و کليد براي محافظت از درب ورودي ساختمان استفاده مي کردند. امروزه و با پيشرفت تکنولوژي، قفل های معمولي و قديمي جاي خود را به قفل ديجيتال داده اند.

قفل دیجیتال نسل امروزی و پیشرفتۀ قفل های مکانیکی است که بر روی انواع درب های سکوریت، ضد سرقت و معمولی قابل اجرا است. قفل دیجیتال با اهداف دسترسی آسان، افزایش امنیت و زیبایی، ساخته شده است، در واقع قفل دیجیتال ( قفل هوشمند ) سیستمی است بر پایۀ یکی از مکانیزم های شناسایی رمزی، کارت های مغناطیسی RFID، تگ و اثر انگشت که برای باز و بسته کردن درب منازل، هتل ها، ادارات و مجتمع های مسکونی قابل نصب است.

با پیشرفت علم و جهت گیری تمامی قطعات و ابزارهای صنعتی و غیرصنعتی به سمت الکترونیکی شدن و افزایش امنیت آن ها در برابر مسائل مختلف، قفل ها هم از این موضوع مستثنی نبودند. قفل هوشمند با سیستم های متنوع امنیتی به کار رفته در آن آرامش و امنیت را به کاربر خود هدیه خواهد داد.

قطعاً براي هر شخصي پيش آمده که به دليل مشغله هاي فکری کلـيدهای منزل يا محـل کار خود را فرامـوش کند يا در حـالتي بدتر کليد هاي خود را گم کند که در اين صورت شما نياز به يک کليدساز براي باز کردن درب داريد، که باعث هزينه در وقت و هزينه های مادی مي شود. پيشنهاد ما به شما انتخاب قفل ديجيتال هيونداي برای رهایی از فراموشی بردن کلید در هنگام خروج از منزل است. با استفاده از قفل هاي ديجيتال هيونداي تمام اين مشکلات به راحتي حل مي شود و شما براي ورود به منزل خود ديگر به کليد نيازی نداريد. داشتن امنیت در خانۀ شما برای حفاظت از سرمایه، وسایل زندگی و هر چیز دیگری که عزیزانتان را حفظ می کند، حیاتی است.

گروه آمن براساس فاکتورهای قیمت، امتیازهای امنیتی، سهولت استفاده و بررسی رضایت مشتری برای انتخاب قفل های امنیتی ایمن برای دو طرف درب، بررسی های لازم را به عمل آورده است.
در حال حاضر سارقین حرفه ای به قفل های کلیدی مسلط بوده و به راحتی در مدت زمان کم درب را باز می کنند، اما قفل های دیجیتال هیوندای با سیستم های امنیتی بالایی که دارا هستند سد عبوری می شوند برای سارقین حرفه ای که از آن خانه صرف نظر کنند. حتی هک شدن این قفل ها مدت زمان زیادی را دربرمی گیرد، از طرفی با هشدار سیستم امنیتی به صاحب آن مکان سریعاً می توان پیگیری های لازم را انجام داد.

زبانه های قفل های الکتریکی هیوندای از آلیاژهای قابل انعطافی ساخته شده اند که در مقابل ضربه مقاوم است و با فشار باز نمی شود.

استفاده از قفل هوشمند هیوندای یک راه برای بهبود امنیت و راحتی است، اما بسیاری از مردم هنوز با این تکنولوژی جدید آشنا نیستند. قبل از اینکه شما شروع به جایگزینی قفل فعلی خود کنید، درباره مزایای قفل بدون کلید و نحوه محافظت از خانه خود در ادامه اطلاعات بیشتری کسب کنید.

قفل های دیجیتال طراحی شده اند تا کاربران آن‌ها با آرامش و آسایش بیشتری به فعالیت های روزمرۀ خود بپردازند، جهت اثبات این ادعا به چند مورد از مزایای این نوع قفل ها اشاره خواهیم کرد:

  • اگر کلید قفل های مکانیکی گم شوند شما نگران خواهید شد و ممکن است امنیت ساختمان شما به مخاطره بیفتد، اما در مورد قفل دیجیتال خیالتان آسوده باشد چرا که اگر کارت شناسایی قفل هوشمند خود را گم کردید بعد از چند ثانیه می توانید کارت گم شده را از کار بیندازید.
  • در صورتی که از قفل هوشمند استفاده می کنید نگران فراموش کردن بستن در نباشید زیرا در صورت لزوم این قفل ها چند ثانیه بعد از بسته شدن به صورت اتوماتیک قفل می شوند.
  • با وجود قفل هوشمند دیگر نیاز به حمل کلید یا دسته کلید های احیانا سنگین و جا گیرنیست، کلید شما کد شماست که در امن ترین مکان موجود یعنی حافظه شما حفظ خواهد شد.
  • کارت های لمسی مربوط به قفل های دیجیتال بسیار کم حجم و سبک هستند و حتی برخی از این کارت ها را میتوان به صورت برچسب روی گوشی موبایل نصب کرد که به راحتی قابل حمل است.
  • مزیت دیگر قفل دیجیتال ظاهری زیبا و شکیل همراه با استفاده راحت و از همه مهمتر مقاومت آنهاست.
  •  در صورت ضعيف شدن باتری‌ها، قفل دیجیتالی به شما هشدار می‌دهد، همچنین منبع تغذیه اضطراری در قفل دیجیتال هیوندای پیش بینی شده است.
  • این قفل‌ها می‌توانند بهترین کمک برای کودکان و بهترین خدمت برای سالمندان باشند.
  • قفل دیجیتال هیوندای به جهت مقاوم بودن در برابر حرارت تا دمای 80 درجه سانتی گراد و مقاوم بودن در برابر شوک الکتریکی تا 30000 ولت، دارای بالاترین سطح امنیت جهانی قفل های مسکونی است.
  • این دستگیره ها با شناسایی اثر انگشتی که قبلاً به دستگاه شناسانده شده است، هویت فرد را تشخیص داده و درب را باز می کنند.

مشاوره رایگان 09192651345

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم